Cześć! Czy wiesz, że rezerwacja przez naszą stronę gwarantuje bezpieczeństwo i najniższą cenę?

Współpraca, która przynosi korzyści obu stronom!

Najem krótkoterminowy nie ogranicza się do publikacji oferty na Booking!

  • Reklama i marketing w Internecie, na portalach turystycznych oraz w Social Mediach,
  • Przygotowanie apartamentu na przyjazd gości, a także profesjonalne sprzątanie po każdym kliencie,
  • Zarządzanie rezerwacjami, kontakt z klientami oraz rozwiązywanie wszelkich problemów,
  • Dbanie o likwidację usterek bieżących w apartamentach,
  • Dbanie o wystrój oraz zaopatrzenie w niezbędne artykuły.
Czytaj więcej

Powierz nam w zarządzanie Twoją nieruchomość i zwiększ rentowność inwestycji

Precyzyjne strategie cenowe

Kiedy decydujesz się na najem krótkoterminowy, kluczem do sukcesu jest właściwe ustalenie stawek. Nasz zespół, korzystając z najnowocześniejszych narzędzi analizy rynku takich jak Pricelabs czy Beyondpricing, dba o to, by Twoje ceny były nie tylko konkurencyjne, ale przede wszystkim rentowne. Pomożemy zwiększyć Twój zysk!

Kompleksowy serwis apartamentów

Nasz zespół zadba o Twój obiekt na równi z standardem hotelowym. Oferujemy świeżą i idealnie wyprasowaną pościel, a także miękkie i pachnące ręczniki. W razie jakichkolwiek problemów czy usterek nasza błyskawiczna interwencja gwarantuje, że Twoje wnętrza będą zawsze gotowe na przyjęcie gości.

Pierwszorzędna opieka nad Gośćmi

Przygotowaliśmy dla Twoich Gości bezkonkurencyjne wsparcie. Na każdym etapie goście mają zapewnione wsparcie, od rezerwacji po zakwaterowanie w apartamencie. Na powitanie dajemy od nas słodki upominek. Naszym gościom dajemy możliwość dołączenia do klubu śniadaniowego oraz skorzystanie z udogodnień i atrakcji w lepszych cenach.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Dla każdej nieruchomości wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową. Biorąc pod uwagę, jak duże znaczenie ma odpowiednia prezentacja oferty w kanałach OTA i w sprzedaży bezpośredniej, dobrze wykonana sesja potrafi znacznie wpłynąć na rentowność oferty.

Dbanie o widoczność na portalach

Nasz zespół przez wiele lat pracował przy optymalizacji widoczności ofert na różnych kanałach sprzedaży. Mamy doświadczenie i wiemy co zrobić, aby Twoja oferta była wysoko w wyszukiwaniach gości. Dostosowujemy prezentację oferty w taki sposób, żeby nie tylko była widoczna, ale też często rezerwowana.

Zespół to nasz największy kapitał

Nieruchomości i najem krótkoterminowy to nie tylko nasza pasja, ale też misja. Wiemy jak wynająć Twoją nieruchomość z wysokim zyskiem, ale przede wszystkim jesteśmy firmą z uśmiechem na Twarzy. Lubimy rozmawiać, dzielić się spostrzeżeniami i wdrażać sugestie.

Przejrzyste i dobre warunki

Nasza umowa jest prosta i nie zawiera drobnych druczków. Posiadamy panel do zarządzania, w którym będziesz widział przyszłe i przeszłe rezerwacje, wyniki sprzedaży oraz będziesz mógł blokować kalendarz na pobyty własne - bez ograniczeń. Dodatkowo pokazujemy każdy koszt, który występuje, nie ukrywamy opłat serwisowych ani innych kosztów. 

Dbamy o aspekty techniczne

Koordynujemy naprawy usterek, które wystąpiły w apartamencie, tak aby nie blokować niepotrzebnie terminów dla klientów. Twój apartament powinien być dostępny cały rok!

Jesteś gotowy na współpracę? Nie lubimy formularzy, porozmawiajmy!

Zadzwonimy, aby porozmawiać o współpracy w max 24h!

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest SpaceApart Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego TYLKO naszych usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu, jak również skorzystać z innych praw opisanych w polityce prywatności.

Kreatywny zespół do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz pomocy w wybranej płaszczyźnie?

Zarządzanie na 100%

Posiadasz nieruchomość i chcesz ją przekazać w ręce profesjonalistów, tak aby nie martwić się detalami?

Zajmiemy się wszystkim od S do E. 
Space, czyli przestrzeń, którą trzeba odpowiednio przygotować, tak aby cieszyła oko (design), była miła w dotyku (czysta i pachnąca pościel), uprzejma (opieka nad gośćmi), skuteczna (precyzyjne strategie cenowe).

Współpraca, która przynosi korzyści obu stronom!

Zarządzanie sprzedażą

Sprzątasz apartament, obsługujesz gości, ale nie masz smykałki do optymalizacji i zarządzania Twoim kalendarzem? Zapraszamy do Space Apart! 

W swoim portfolio mamy nie tylko apartamenty, ale też hotele, które wspieramy w procesie sprzedaży. W ramach współpracy w takiej formie gwarantujemy:

  • Zarządzanie kalendarzem, 
  • Zarządzanie cenami (Revenue management), w oparciu o najbardziej skuteczne systemy w branży (Price Labs, Beyond Pricing),
  • Zarządzanie dostępnością np. sprzedaż osieroconych dat,
  • Optymalizacja oferty na kanałach OTA i bezpośrednich.

Serwis sprzątający

Jeśli radzisz sobie ze wszystkim, ale masz kłopot w znalezieniu odpowiedniego serwisu sprzątającego, zgłoś się do nas!

Zarządzając apartamentami, wiemy jak ważna jest czystość!

Pomożemy we wdrożeniu standardu, który zachwyci nie tylko Twoich gości, ale też Ciebie. Pracujemy na podstawie check-listy, aby serwis nie przeoczył żadnego kąta i kluczowych aspektów czystości.

Posiadamy aplikację, która ułatwia zarządzanie serwisem sprzątającym. 

Profesjonalne sesje zdjęciowe

Jeśli nie potrzebujesz całościowego zarządzania apartamentami, ale chcesz, aby Twoja oferta prezentowała się dobrze, możesz skorzystać z naszej oferty profesjonalnych sesji zdjęciowych. 

Oprócz sesji zdjęciowej oferujemy home staging nieruchomości. Udzielamy sugestii, co warto zrobić, aby uatrakcyjnić nieruchomości nie tylko na zdjęciach.

Zwracamy uwagę na detale, które w tym biznesie mają ogromne znaczenie!

Wdrożenie systemu do direct booking

Chcesz samemu zarządzać apartamentami, ale potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu systemu do rezerwacji online i strony internetowej?

Posiadamy kompetencje i mamy zespół, który pomoże Ci wybrać i wdroży dla Ciebie booking engine oraz zaprojektuje nową stronę www. 

Z ciekawostek, strona Space Apart była projektowana przez nasz zespół!
 

Jesteś gotowy na współpracę? Nie lubimy formularzy, porozmawiajmy!

Zadzwonimy, aby porozmawiać o współpracy w max 24h!

Administratorem danych, które tu wpisujesz jest SpaceApart Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego TYLKO naszych usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu, jak również skorzystać z innych praw opisanych w polityce prywatności.

© 2023 Spaceapart.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by rentlab booking by hotres

Zadzwoń Rezerwuj online
left
right
Ilośc osób
-
+
Zamknij
Zaakceptuj